Rekuperace07

Komfortní domov se zárukou čistého vzduchu.

RH7 - Bezpečí, komfort života
07 REKUPERACE

Systémy komfortního větrání představují řešení pro optimální výměnu vzduchu, která je řízena automaticky dle individuálních  požadavků.

Provádíme odborné instalace a servis

Zabýváme se instalací a servisem rekuperačního systému od společnosti Jablotron a Zehnder. Záruka 5 let.

Nová Zelená úsporám

Rekuperace je zařazena do programu Nová Zelená úsporám. V případě zájmu a splnění požadavků dotace pomůžeme s vyřízením dotace.

Opravdový komfort bez přesoušení

Automaticky zajistí ve Vašem domě optimální vlhkost, a to pomocí řízeného entalpického výměníku. Optimální vlhkost je důležitá hlavně pro Vaše zdraví, ale ocení ji také Váš dřevěný nábytek, podlahy a rostliny.

Více informací

VIDEO ZEHNDER REKUPERACE

Kontaktujte nás
Více informací

VIDEO Jablotron FUTURA

Kontaktujte nás

Služby

07 REKUPERACE

Projekty

07 REKUPERACE

Servis a montáž

07 REKUPERACE

Blower door test

Aplikace

07 REKUPERACE

RODINNÉ DOMY

07 REKUPERACE

BYTOVÉ DOMY

07 REKUPERACE

Firmy a komerční objekty

MODERNÍ REKUPERAČNÍ JEDNOTKY

Díky vysoce účinné rekuperaci tepla (až 95 %) lze dosáhnout významné úspory nákladů na vytápění. Moderní, spolehlivá rekuperace s online funkcemi a dohledem. Záruka 5 let.

MODERNÍ REKUPERAČNÍ JEDNOTKY

Provázanost s ostatními produkty

Futura je připravena na propojení s dalšími produkty společnosti Jablotron. V kombinaci se zabezpečením Vašeho domova alarmem Jablotron může například monitorovat celkovou energetickou náročnost domu.

Jednoduché ovládání

Jednotku lze ovládat pomocí nástěnného ovladače s jednoduchým kolečkem nebo pohodlně odkudkoliv v mobilní aplikaci MyJABLOTRON, která Vás navíc informuje o chodu a spotřebě Vaší rekuperační jednotky.

Bezkonkurenčně nejnižší spotřeba i v mrazech

Futura opravdu ukáže, co umí, především v zimě, tedy v období, kdy je rekuperace nejvíce zapotřebí, a to minimalizací energetické spotřeby. Díky jedinečné konstrukci, která dokonale využívá fyzikálních zákonů, funguje jednotka i za silných mrazů bez jinak

JABLOTRON FUTURA

Větrání obytného prostoru probíhá se zavřenými okny. Otevřít si je samozřejmě můžete, kdykoliv chcete, ale v období, kdy je žádoucí udržovat tepelnou energii uvnitř domu a okna neotvírat, jednoduše nebude muset. Výkon rekuperační jednotky se automaticky přizpůsobí Vašim požadavkům na kvalitu vnitřního prostředí, a to na základě informací z čidel CO2. Analogie s plícemi není náhodná; rekuperační jednotka tvoří skutečné plíce Vašeho domova. A stejně tak i pracuje. Zajistí větrání Vašeho domu, abyste vždy dýchali čerstvý vzduch.

07 REKUPERACE

Moderní, spolehlivá rekuperace

Rekuperační jednotka zabezpečí přirozené větrání Vašeho nového domova; nízkoenergetická novostavba sama o sobě si s větráním neporadí.

07 REKUPERACE

Zónové větrání

Větrání je směřováno tam, kde je potřeba. Díky zónové regulaci zajistíme větrání v požadované intenzitě, a to dokonce i se zařízením o menším nominálním výkonu.

07 REKUPERACE

modul CoolBreeze

Modul CoolBreeze se skládá z tepelného čerpadla s výměníkem umístěným v systému vzduchotechniky.

07 REKUPERACE

DÁLKOVÝ DOHLED A SPRÁVA

Díky aplikaci MyJABLOTRON máte přístup ke všem vašim zařízením kdekoliv a kdykoliv.

Futura a CoolBreeze

Zažijte skutečný komfort po celý rok.

07 REKUPERACE

KOMFORT S COOLBREEZE

V létě dochladí a odvlhčí, na podzim dotopí a zajistí skutečně komfortní vnitřní klima.

07 REKUPERACE

Chladicí / topný modul

Rekuperační jednotka Jablotron Futura spolehlivě funguje bez potřeby předehřevu a bez nebezpečí zamrznutí tepelného výměníku až do teploty -19 ºC.

07 REKUPERACE

ŘÍZENÍ VLHKOSTI

Použití řízeného entalpického výměníku zaručuje možnost navrátit do interiéru vlhkost, která v něm byla vyprodukována.

07 REKUPERACE

MINIMÁLNÍ SPOTŘEBA

Za 25 dnů provozu spotřebuje stejné množství energie jako srovnatelná rekuperační jednotka s předehřevem za 24 hodin.

Zehnder ComfoAir Q

Zehnder ComfoAir Q je základem nové generace větracích jednotek, které jsou ještě účinnější, tišší a inteligentnější. Nejmodernější design v kombinaci s inteligentní technologií činí z jednotky Zehnder ComfoAir Q to nejlepší na trhu. Díky mnoha inovacím lze dosáhnout maximálního snížení hlučnosti, ještě účinnější rekuperace tepla a mimořádně nízké spotřeby energie. Jednotka Zehnder ComfoAir Q přináší nejvyšší komfort pro optimální vnitřní klima při maximální energetické účinnosti.

07 REKUPERACE

Nová generace

Nejnovější ventilátorová technologie pro tichý a energeticky úsporný provoz.

07 REKUPERACE

Entalpický výměník

Nový výměník tepla ve tvaru diamantu s větším povrchem pro účinnější rekuperaci tepla a sníženým odporem vzduchu pro nižší spotřebu energie.

07 REKUPERACE

Záruka 5 let

Komfortní větrací jednotka s množstvím vzduchu 350 m3/h při 200 Pa.

07 REKUPERACE

Online funkce a dohled

Snadné ovládání od spínače po aplikaci a dálkové monitorování.

Kontaktní formulář

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.

Novinky na blogu

Speciální IP kamera s funkcí počítání osob

Speciální IP kamera s funkcí počítání osob

Inteligentní software v kameře umožňuje snadné počítání všech přítomných. Dokonce i malá vzdálenost mezi lidskými hlavami postačí, aby kamera počítala jako samostatné osoby. Kromě toho je kamera schopna pokračovat v monitorování lidí, kteří mění směr, takže každý, kdo se nachází v určitém prostoru, se započítává pouze jednou. Díky tomu je ideálním řešením pro rušné komerční prostory, jako jsou supermarkety, obchodní domy, nákupní centra, železniční stanice, muzea a turistické atrakce.

číst více
Video prezentace řešení zvonku a interkomů od společnosti 2N

Video prezentace řešení zvonku a interkomů od společnosti 2N

Bezpečnostní interkom 2N® IP si díky modularitě sestavíte přesně podle vašich potřeb. Zajistí spolehlivou kontrolu vstupu do budovy a umožní vám rovněž snadné propojení s jinými systémy, čímž dosáhnete ještě vyšší bezpečnost objektu. Dostupné rovněž v černé barvě, se čtečkou otisků prstů, Bluetooth modulem či dotykovým displejem.

číst více