O společnosti

12 let na trhu.

RH7 - Bezpečí, komfort života

Společnost RH7 s.r.o.

Společnost RH7 s.r.o. se specializuje a poskytuje služby v oblasti bezpečnosti, moderních it technologií a automatizace ve firemním, veřejném a domácím sektorů. Důležitou součástí těchto služeb je kvalitní komunikace, s kterou provádíme kvalitní instalace, servis, revize a školení. Zákazníkům je věnována péče v oblasti servisu, kde nabízíme plný zákaznický servis.

Našim stěžejním cílem je Vám nabídnout špičkové produkty za zajímavé ceny, rychlou a bezproblémovou instalaci, individuální přístup, záruční i pozáruční servis.

Každoročně se účastníme významných veletrhů a procházíme odbornými školeními a již od roku 2007. Spolupracujeme s nadnárodními společnostmi a veřejnými institucemi. Servis 24/7 dle servisní smlouvy zákazníka.

Společnost RH7 s.r.o.

Historie

Každoročně se účastníme významných veletrhů a procházíme odbornými školeními a již od roku 2007.

2007

Vznik firmy Radek Hlaváč – RH System. Certifikace Samsung, Paradox, AVTECH, Sony.

2008

Certifikace pro montáž a servis zabezpečovacího systému JABLOTRON.

2009

Certifikace pro montáž a servis zabezpečovacího systému PARADOX.

2013

Certifikace na návrhy, opravy a revize systému Avigilon.

2014

Certifikace pro domovní audio a videotelefony firmy Czechphone.

2016

Postup do Zlatý montážní partner s firmy Jablotron Alarms a.s. Certifikace protipožarních systému HILTI na instalace a revize.

2017

Po 10 letech jsme změnili obchodní značku a právnickou formu z Radek Hlaváč -RH System na RH7 s.r.o. Školení a aplikace GDPR. Certifikace na montáž a servis rekuperace Jablotron FUTURA.

2018

Certifikace rekuperace Zehnder na montáž a servis. Certifikace na montáž eletrických topných kabelů a folii Fenix Group.

2019

Recertifikace na montáž a servis rekuperace Jablotron FUTURA. Recertifikace na montáž a servis Jablotron 100. Certifikace na instalaci protipožarních ucpávekl HILTI.

Kontaktní formulář

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.