Jak na zabezpečení domu

Zabezpečení majetku řešte s profesionály.

Jak na zabezpečení domu

Možná si říkáte, že vás vyhoření nebo vykradení bytu potkat nemůže. Opak je ale pravdou a ačkoliv si to jen neradi připouštíte, o majetek můžete přijít rychleji, než byste čekali. Neberte proto na lehkou váhu zabezpečení domácnosti či firmy a sáhněte po profesionálním vybavení. Jaké máte možnosti, vám představíme v následujícím článku.

Není snad horší situace, než když se vrátíte domů a před vámi se zjeví vylomený zámek a spoušť podobná apokalypse. Po řádění zlodějů zůstane nejen hořká pachuť, ale také pocit bezmoci a beznaděje, který je často umocněn tím, že se pachatele zkrátka nepodaří dopadnout. Existují však způsoby, jak nejen svůj domov lépe zabezpečit, ale také jak policii usnadnit pátrání.

Přemýšlíte-li o instalaci kamer či celkového zabezpečovacího systému, doporučujeme obrátit se na profesionály, kteří techniku dokáží správně nainstalovat a zároveň vám poradí, který systém zvolit. Kamer i elektronických zabezpečovacích systémů totiž existuje nespočet, od jednoduchých až po takové, které spolehlivě ochrání i velký pozemek. A nevhodným výběrem či instalací bez odborníka byste se sami připravili o benefity, které zabezpečovací systémy nabízejí.

Kamery a zabezpečovací systémy pro každou domácnost

  • Při spolupráci s naší společnosti, jakou jsme my RH7 s.r.o. , můžete počítat s maximálně moderním vybavením, například od značek Jablotron, AJAX či Paradox, které patří ke špičkám na trhu. Získáte pak například bezpečnostní kameru, která spolehlivě zachytí obraz ve full HD a pomocí bezdrátového spojení díky Wi-Fi či vzdálenému přístupu pro telefony s různými operačními systémy (od Android po iOS) přenese obraz do vašeho smartphone nebo počítače. Okamžitě tak budete mít přehled o všem, co se na vašem pozemku šustne.
  • Společně s kamerami můžete svůj domov chránit také pomocí zabezpečovacích systémů v podobě čidel pohybu, otevření dveří či tříštění skla. Profesionálové nebudou při instalaci zabezpečení myslet jen na zloděje, ale i na nejrůznější nehody a díky tomu můžete celý systém snadno rozšířit i o plynové, kouřové či záplavové detektory.

Maximum pro zabezpečení vaší domácnosti

  • Kamerami či bezpečnostními čidly však výčet toho, co můžete udělat pro bezpečnost vaší domácnosti nekončí. V bytě i rodinném domě jistě oceníte kvalitní videozvonky s telefonem, díky kterým budete mít vždy přehled o tom, kdo k vám jde na návštěvu.

Profesionální služby jistě oceníte nejen při zařizování domácnosti, ale i při zabezpečení firmy nebo skladu. V obou případech vám společnost RH7 s.r.o. zdarma připraví řešení na míru vašim potřebám, zajistí montáž i pozáruční servis. Na trhu jsme více než deset let a proto vám dokážeme poskytnout špičkový servis a techniku, které nic neunikne. Neberte bezpečí vás a vašeho majetku na lehkou váhu a zabezpečte svůj domov proti nehodám i nezvaným hostům. Jen připraveným totiž přeje štěstí.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte ZDE.

Novinky na blogu

Speciální IP kamera s funkcí počítání osob

Speciální IP kamera s funkcí počítání osob

Inteligentní software v kameře umožňuje snadné počítání všech přítomných. Dokonce i malá vzdálenost mezi lidskými hlavami postačí, aby kamera počítala jako samostatné osoby. Kromě toho je kamera schopna pokračovat v monitorování lidí, kteří mění směr, takže každý, kdo se nachází v určitém prostoru, se započítává pouze jednou. Díky tomu je ideálním řešením pro rušné komerční prostory, jako jsou supermarkety, obchodní domy, nákupní centra, železniční stanice, muzea a turistické atrakce.

číst více
Video prezentace řešení zvonku a interkomů od společnosti 2N

Video prezentace řešení zvonku a interkomů od společnosti 2N

Bezpečnostní interkom 2N® IP si díky modularitě sestavíte přesně podle vašich potřeb. Zajistí spolehlivou kontrolu vstupu do budovy a umožní vám rovněž snadné propojení s jinými systémy, čímž dosáhnete ještě vyšší bezpečnost objektu. Dostupné rovněž v černé barvě, se čtečkou otisků prstů, Bluetooth modulem či dotykovým displejem.

číst více