Novinka na trhu AJAX alarm

Novinky ze světa bezpečnostních systému.

Novinka na trhu AJAX alarm

AJAX Systems Inc. je progresivně rostoucí technologickou společností, zabývající se vývojem a výrobou elektronických zabezpečovacích systémů pod značkou AJAX.

Společnost byla založena v roce 2011 Alexandrem Konotopským v Kyjevě na Ukrajině. Oficiální sídlo společnosti je v USA ve státě Massachusetts. Vývoj, výroba a centrála pro Evropu se i nadále nachází v hlavním městě Ukrajiny Kyjevě. V současné době společnost zaměstnává více než 300 zaměstnanců a má obchodní zastoupení ve více než 70 zemích světa.

AJAX se pravidelně účastní mezinárodních veletrhů a výstav zaměřených na bezpečnost. Od roku 2016 získal AJAX celou řadu prestižních ocenění a stal se nejvíce oceňovaným bezdrátovým zabezpečovacím systémem v Evropě.

Patří mezi novou generaci zabezpečení a stal se synonymem pro „Apple“ v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů. Jedná se o sofistikovaný a značně modulární systém s možností nadstavby nebo integrace do dnes již velmi populárního trendu chytré domácnosti.

Poslání společnosti:

V Ajax Systems věříme, že i v dnešním nebezpečném světě je možné žít bez strachu. Vyvíjíme bezpečnostní systémy, které lidem pomáhají nemuset se obávat zlodějů, náhlého požáru nebo jiné mimořádné události, která by mohla ohrozit jejich domov nebo zdraví. Jsou pod spolehlivou ochranou Ajaxu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte ZDE.